


5 600 ₴
4 600 ₴
Показати оптові ціниНАБІР САДОВИХ МЕБЛІВ: СТІЛ 180 СМ + 2 ЛАВКИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Колір стільниці: світло-сірий
Каркас: сталь, порошкове покриття
Макс. навантаження на стіл: 175 кг
Макс. навантаження на лавку: 230 кг
РОЗМІРИ СТОЛУ:
В розкладеному вигляді (Д/Ш/В): 180х74х74см
В складеному вигляді (Д/Ш/В): 90х70,5х9см
РОЗМІРИ ЛАВКИ:
В розкладеному вигляді (Д/Ш/В): 180х30х45см
В складеному вигляді (Д/Ш/В): 90х30х9см
ВАГА:
Стіл: 11,5 кг
Лавка: 7,5 кг
Комплект: 28,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iso Trade |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 13 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 740 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 160 мм |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |