

4 800 ₴
4 000 ₴
Ігрове крісло INFINI ThrustX - це зручне крісло, призначене насамперед для любителів комп'ютерних ігор. Дизайн крісла включає тканинну оббивку та висувну м'яку підставку для ніг. Крім того, стілець оснащений двома регульованими, знімними подушками, що дозволяє адаптувати його до індивідуальних уподобань користувача.
Контурне сидіння та губка середньої жорсткості забезпечують належну підтримку користувача, що сприяє комфортному використанню протягом тривалого періоду часу. Ігрове крісло Infini ThrustX розроблено з урахуванням ергономіки та комфорту при тривалому сидінні за комп'ютером.
Технічні дані та параметри:
Переваги регульованої спинки:
Переваги висувної підставки для ніг:
Висновок: Якщо ви шукаєте крісло, яке поєднує в собі стиль, комфорт і функціональність, ігрове крісло INFINI ThrustX - для вас. Подаруйте собі унікальний ігровий досвід, відчуйте себе справжнім ігровим чемпіоном, сівши на крісла INFINI.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenga |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Висота спинки | 80 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |