У ДАНОМУ СТОЛІ СТІЛЬНИЦЯ СУЦІЛЬНА, НЕСКЛАДНА - 120 СМ
Прямокутний розкладний кейтеринговий стіл чи стіл для пікніка, який ідеально підходить для особливих подій вдома і на природі.
Технічні дані та параметри:
Додаткові функції:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gordon |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 10 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 1200 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 80 мм |
| Висота в складеному вигляді | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |