



950 ₴
800 ₴
Ідеальне ліжко, в якому будь-яка тварина знайде надійний притулок.
М'яка та безпечна лежанка, в якій він зможе відпочити після дня ігор.
Подушка має нековзні елементи на нижній стороні, щоб обмежити ковзання лежанки. Лежак виконаний із оксфорду, дихаючого та водонепроникного матеріалу, тому лежак можна прати у пральні машині.
Розміри:
54x40x14 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 140 мм |