Офісне крісло із сітки KO03
Виготовлене з високоякісних матеріалів, крісло довговічне і стійке до пошкоджень.
Крісло з тканиною MESH - це тип тканини з відкритою сітчастою структурою. Вона легка, повітряна і дуже гнучка. Завдяки своїй структурі вона забезпечує належну вентиляцію і відводить вологу від тіла.
Крісло підходить як для молоді, так і для дорослих, якщо сидіння підняти. Ідеально підходить для домашнього офісу, не займаючи багато місця. Воно дуже зручне.
Стілець має регульовану висоту сидіння. Це дозволяє відрегулювати його висоту відповідно до ваших індивідуальних потреб, що є безумовною перевагою.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 95 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 39 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Вага крісла | 9 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |