2 300 ₴
2 000 ₴
Розкладний садовий шезлонг, який ідеально підходить для відпочинку в домашньому саду, а також на пляжі.
ІДЕАЛЬНО ПРИСТОСОВАНИЙ ДО ВАШИХ ПОТРЕБ!
Універсальний шезлонг - ідеальне рішення для саду, тераси, пляжу або балкона. Завдяки своїй портативній конструкції ви можете вільно переміщати його і насолоджуватися відпочинком в різних місцях, пристосовуючись до своїх уподобань. Незалежно від того, де ви проводите час, цей шезлонг забезпечить вам комфорт і релакс на найвищому рівні.
ВІДЧУЙТЕ ВИНЯТКОВУ РЕЛАКСАЦІЮ
Еластична сітка шезлонга ідеально пристосовується до вашого тіла, забезпечуючи неперевершену підтримку та комфорт. Завдяки еластичним ниткам, які з'єднують сітку з каркасом, та її гнучкості, тканина забезпечує ідеальну посадку, підкреслюючи природні вигини вашого тіла. Крім того, її повітропроникність дозволяє шкірі дихати, запобігаючи надмірному потовиділенню на поверхні шезлонга.
Положення крісла ZERO GRAVITY ідеально підходить для тих, хто бореться із захворюваннями хребта або має сидячу роботу. Відпочиваючи в такому положенні, ви знімете навантаження з хребта, поліпшите кровообіг
ЛЕГКО ЗМІНЮВАТИ ПОЛОЖЕННЯ!
Плавно регульована спинка (90 - 160 градусів) дозволяє вибрати найбільш зручне для себе положення. Він дуже простий у використанні. Дозволяє легко і без зусиль змінювати положення з сидячого на лежаче.
Тепер ви можете легко відрегулювати шезлонг під свій комфорт та вподобання, без використання інструментів.
Шезлонг також має фіксатор положення під спинкою - просто поверніть їх, коли вибрано потрібне положення.
Це нескладне рішення дозволяє насолоджуватися відпочинком в обраній вами обстановці, забезпечуючи максимальний комфорт під час відпочинку. Обирайте шезлонг, який дає вам повний контроль над положенням, щоб розслабитися так, як вам зручно.
ПОВНИЙ КОМФОРТ
Шезлонг має багато практичних функцій, які підвищують комфорт вашого відпочинку. Регульований м'який підголівник забезпечує оптимальну підтримку шиї та голови, дозволяючи повністю розслабитися. Підлокітники є ідеальною опорою для втомлених рук, забезпечуючи комфорт під час прийняття сонячних ванн або відпочинку біля води. Знімний лоток для дрібних речей з отвором для напою і смартфона забезпечить, щоб у вас все було під рукою.
Крім того, складна конструкція шезлонга полегшує його транспортування та економить місце при зберіганні.
МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ
Шезлонг гарантує зручну та надійну опору завдяки інноваційній конструкції рами з порошковим покриттям. Виготовлений з легкого, але міцного матеріалу. Труби діаметром 25 мм забезпечують стабільність конструкції. Крім того, гнучкі з'єднання між сидінням і каркасом забезпечать ще більшу міцність. В результаті шезлонг не тільки забезпечує надійну підтримку під час відпочинку, але й прослужить довгі роки.
РОЗМІРИ:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Висота сидіння | 46 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 109 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 62 см |
| Вага | 7 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстилен |
| Подушка-підголівник | Да |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Комплектація підлокітниками | Да |