



7 500 ₴
6 400 ₴
НАБІР САДОВИХ МЕБЛІВ: СТІЛ 180 СМ + 4 крісла
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Колір: білий
Каркас: сталь, порошкове покриття
Макс. навантаження на стіл: 175 кг
Макс. навантаження на крісло: 140 кг
РОЗМІРИ СТОЛУ:
В розкладеному вигляді (Д/Ш/В): 180х74х74 см
В складеному вигляді (Д/Ш/В): 90х70,5х9 см
РОЗМІРИ КРІСЛА:
В розкладеному вигляді (Д/Ш/В): 87х46х46 см
В складеному вигляді (Д/Ш/В): 114х46х7 см
ВАГА:
Стіл: 11 кг
Крісло: 4,5 кг
Комплект: 29 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gordon |
| Країна виробник | Польща |
| Склад комплекту | Стіл + стільці зі спинкою |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Допустиме навантаження на стілець | 140 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Вага столу | 11 кг |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Вага | 4 кг |