9 000 ₴
⭐️ Садова гойдалка зі сталевим каркасом та міцною і довговічною конструкцією, що забезпечує стабільність і безпеку використання.
Регульований навіс дозволяє пристосувати захист від сонця або дощу до уподобань користувача, що особливо практично під час мінливих погодних умов. Також гойдалка має розкладне сидіння, що додає особливого комфорту під час відпочинку на ній.
Знімні подушки сидіння додають комфорту і легкості в чищенні та обслуговуванні, дозволяючи користувачам легко підтримувати гойдалку в чистоті та гігієнічності. Такі гойдалки ідеально підходять для відпочинку та розслаблення в саду, забезпечуючи одночасно комфорт і функціональність.
⭐️ Викінчення компонентів
Всі металеві ніжки оснащені пластиковими ковпачками. Це запобігає травмам і є безпечним для дітей та людей похилого віку.
⭐️ Регулювання навісу
Сонцезахисний козирок можна регулювати в межах 45 градусів, щоб забезпечити його оптимальне положення.
Просто відпустіть ручку і нахиліть навіс на потрібний кут, затягнувши ручку.
Навіс в основному виготовлений з матеріалів, які роблять його легким і простим у збірці та використанні.
⭐️ Підставка для напоїв
Підставка, прикріплена до гойдалки, все необхідне буде під рукою! Таке рішення неодмінно сподобається будь-якій ледачій людині.
Характеристики:
Детальні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Матеріал навісу | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 270 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2200 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Висота спинки | 500 мм |