1 300 ₴
1 000 ₴
Професійний кейтеринговий стіл 95 x 56 см з чохлом Ecarla SC09K
Практичний і універсальний стіл ідеально підходить для кемпінгу або заходів на відкритому повітрі.
Дуже практичний і легкий.
У складеному вигляді стіл зберігається у практичному чохлі, тому він займає мало місця і його легко переносити.
Технічні характеристики:
Розміри:
95 x 56 x 50 см
Розміри в упакованому вигляді:
56 х 23 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 500 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 560 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 230 мм |
| Висота в складеному вигляді | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |