1 000 ₴
800 ₴
Професійний кейтеринговий стіл 53 x 51 см з чохлом SC10BR
Практичний і універсальний стіл ідеально підходить для кемпінгу або заходів на відкритому повітрі.
Дуже практичний і легкий.
У складеному вигляді стіл зберігається у практичному чохлі, тому він займає мало місця і його легко переносити.
Технічні характеристики:
Розміри:
53 x 51 x 50 см
Розміри в упакованому вигляді:
56 х 23 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |