5 000 ₴
4 200 ₴
Офісне крісло DIRECTO КО49
Колір: чорний (тканинна оббивка)
Матеріал: текстиль, піна EPE
Розміри: вказані на зображенні
Максимальне навантаження: до 130 кг
Вага: 16 кг
Розміри упаковки: 68 × 58 × 34 см
Сидіння, наповнене м’якою подвійною піною
Регулювання кута нахилу спинки з фіксацією
Стабільна та міцна п’ятипроменева основа
Високоякісні пластикові коліщатка
Крісло оснащене регулюванням висоти сидіння, що дозволяє легко підлаштувати його під індивідуальні потреби користувача. Можливість регулювання нахилу спинки в діапазоні 90–155° забезпечує комфортний відпочинок і розслаблення.
Широке сидіння, спинка, підголівник і верхня частина підлокітників обтягнуті текстильним матеріалом. Використання піни EPE гарантує комфорт і зручність навіть під час тривалого користування.
Це офісне крісло поєднує ергономічний дизайн, надійну конструкцію та розширені можливості регулювання. Ідеальний вибір для роботи, навчання та повноцінного відпочинку протягом дня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecarla |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 40 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 63 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |