1 700 ₴
1 350 ₴
Зручне підвісне крісло в сучасному та актуальному стилі бохо. Це ідеальне доповнення для інтер'єру будинку або квартири, яке також чудово виглядатиме в саду чи на терасі. Хвилина релаксу в кріслі-гойдалці на балконі — це також чудова ідея!
Основні переваги:
Ергономічна форма: широке сидіння та висока спинка для максимального комфорту.
Міцність: щільне плетіння та товстий плетений шнур забезпечують надійність.
Надійна конструкція: металевий каркас гарантує стабільність.
Універсальний монтаж: подвійно плетені мотузки дозволяють підвісити крісло як на один загальний гак, так і на два окремих.
Компактність: у складеному вигляді займає мінімум місця.
Рекордна витривалість: максимальне навантаження до 150 кг!
⭐⭐⭐⭐⭐ Висока якість та продумані деталі.
Матеріал шнура: 65% поліестер + 35% бавовна.
Каркас: металеві кільця.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Колір: чорний.
Відповідність стандартам: виріб відповідає нормам EN 581-1:2017 та EN 581-2:2015/AC:2016.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofotel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 4 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 600 мм |
| Глибина сидіння | 600 мм |
| Ширина спинки | 600 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Оббивний матеріал | бавовна |